Enesehüpnoos

Enesehüpnoos sügavaks meditatsiooniks

Enesehüpnoos muutub järjest populaarsemaks ja üha rohkem inimesi kasutab seda tänapäeva stressirohke eluga toimetulekuks. Enese transsi viimiseks on hea lõõgastuda ja eeldada, et see töötab. Vaimne lähenemine aitab avada alateadvust, et saavutada edu, elurõõmu, hingerahu, keskendusvõimet, tervenemist. Enesehüpnoosi saab kasutada sõltuvuste lõpetamiseks, kaalust allavõtmiseks, heaks uneks, enesekindluse suurendamiseks, mälu parandamiseks, õpivõimekuse parandamiseks jne.

Osho nägemus hüpnoosist

Hüpnoosi saladus on, et see viib teid alateadvusesse ning teil on võimalik istutada mis iganes seeme alateadvusesse, mis hakkab kasvama, õitsema. Õitsemine toimub teadvuses aga juured jäävad alateadvusesse.

Te mediteerite aga teil ei õnnestu see. Teil ei õnnestu vaadelda, teid jäävad segama mõtted, te unustate vaadelda. Teil tuleb hiljem meelde, „Ma pidin vaatlema aga ma mõtlesin.“ Hüpnoos saab teid aidata,  ta võib eraldada mõtteid vaatlemisest. Spirituaalses arengus ma arvan ei ole midagi tähtsamat kui hüpnoos. Beyound Psychology, Peatükk 44Q 2.

Enesehüpnoosi tähtsus

Pärast mõnda hüpnoosi sessiooni oled valmis ka enesehüpnoosiks. Seda tehakse lausega: „Nüüd oled sa võimeline hüpnotiseerima iseennast – sul ei ole vaja mind, sul ei ole vaja kedagi teist“

Seega ta ei kasuta hüpnoosi, et luua spirituaalset orjust. Ta kasutab seda, et anda sulle spirituaalset vabadust, rohkem kui sul kunagi varem olnud on …

Miks alustada kellegi teisega?

Sa võid hüpnotiseerida iseennast. Ent tihti on samastumine oma mõtete, tunnete ja hoiakutega nii tugev, et ise pole võimalik nende taha näha. Siis ongi abiks terapeut, kes viitab mitteteadlikele mustritele.

  • Vajadusel teen personaalse plaadi.
  • Kohtumine kestab 1 tundi.