Bars

Access Consciousness on dünaamiline vahendite ja protsesside komplekt, et vabastada Sind piirangutest, mille tõttu oled oma eluväljakutsetega nö maadelnud võib olla aastaid. Sellega pakutakse vahendeid, mis aitavad muuta seda, mida sooviksid muuta; toetavad seda, mida soovid luua ja kutsub sind elule, mille võimalikkusesse sa pole varem uskunud. Access Consciousness on vahendite, tehnikate ja mõtteviiside kogum, millede abil saad muuta mistahes valdkonda oma elus.

Mida soovid Sina oma elus muuta?

Sinu peapiirkonnas on 32 energiapunkti ehk bars´i, mis hoiavad Sinu mõtete, uskumuste, otsuste, emotsioonide ja vaatenurkade elektromagnetilisi komponente. Nende energiapunktide õrna puudutamisega vabastatakse kergelt ja ilma igasuguse pingutuseta kõik piirangud, mis takistavad sul vastu võtta seda, mida pakub Elu – teadlikkust, tervenemist, loovust ning küllust igas eluvaldkonnas. Barsi seanss aitab eemaldada piirangud (nii teadlikud kui alateadlikud), et energia saaks vabalt voolata – see mõjutab positiivselt kõike, mis on seotud sinu füüsilise keha, vanuse, välimuse, seksuaalsuse, rõõmu kogemise ja paljude muude eluaspektidega.

Selle tehnika kasutamisel ei ole vastunäidustusi. Access Consciousnessi loojad Gary Douglas ja dr. Dain Heer on öelnud, et halvim, mis Barsi sessioonil võib juhtuda, on tunne, et oled saanud elu parima peamassaaži, kuid parimal juhul – olenevalt sellest, kui paljust oled valmis vabanema ja kui palju oled valmis vastu võtma – võib muutuda kogu sinu elu.

  • BARS-i seanss kestab 1h
  • Hind: 1h – 30 € ja 1,5h – 35 € Võimalikud varjandid