Enesehüpnoos

Enesehüpnoos sügavaks meditatsiooniks

Enesehüpnoos muutub järjest populaarsemaks ja üha rohkem inimesi kasutab seda tänapäeva stressirohke eluga toimetulekuks. Enese transsi viimiseks on hea lõõgastuda ja uskuda, et see töötab. Vaimne lähenemine aitab avada alateadvust, et saavutada hingerahu, keskendusvõimet, tervenemist. Enesehüpnoosi saab kasutada enda abistamiseks.

Hüpnoosi saladus on, et see viib teid kontakti alateadvusega ning teil on võimalik istutada sinna mis iganes seeme, mis hakkab kasvama ja puhkeb õide. Õitsemine toimub teadvuses aga juured jäävad alateadvusesse.

Enesehüpnoosi tähtsus

Pärast mõnda hüpnoosi sessiooni oled valmis ka enesehüpnoosiks. Seda tehakse lausega: „Nüüd oled sa võimeline hüpnotiseerima iseennast – sul ei ole vaja mind, sul ei ole vaja kedagi teist“

Hüpnoosi ei kasutata spirituaalse orjuse loomiseks.. Enesehüpnoos annab sulle spirituaalse vabaduse, rohkem kui sul kunagi varem on olnud.

Miks alustada kellegi abiga?

Sa võid hüpnotiseerida iseennast. Ent tihti on samastumine oma mõtete, tunnete ja hoiakutega nii tugev, et ise pole võimalik nende taha näha. Siis ongi abiks terapeut, kes viitab mitteteadlikele mustritele.

Kohtumine kestab 1 tund seitsmel korral, soovitav õhtul. Ühe tunni tasu 25 €. Seansse saab läbida ka Skype-i teel. Vajadusel teen helifaili.  Ühekordne praktika 30 €.