Üritused

Iga kuu esimesel neljapäeval kell 19.15-20.30 toimub meditatsioon Viljandi Joogakeskuses.

Iga tund on erinev.

Praktika kestab 75 minutit ja tasu on 10€.

Täpsema info saamiseks küsi lisa.

Armsad huvilised!

Olete südamest oodatud üksi või sõbraga 5.okt. kell 19.15-20.30 kogema TRE praktikat (Trauma Releasing Excercises). Praktikakoht: Viljandi joogakeskus, Ingeri hosteli maja, Pikk 2C.

TRE harjutused (7)  on meetod ja protsess enda tervise toetamise süsteem. Järgemööda tehakse seitse harjutust, mille tulemusena hakkab keha värisema. Harjutamine teeb meistriks ja see on lõbus !

Neoroloogiline lihasvärin lõõgastab efektiivselt keha ja vabastab ka ammu aset leidnud kehasse kuhjunud negatiivsed pinged ja kogemused, mis meie teadlik meel on juba unustanud. See meetod põhineb inimese bioloogilisele ja neuroloogilisele võimele päästa end ise pingetest. Harjutuste sarja eesmärk on vabastada keha ja meel tagasi loomulikku lõdvestunud seisundisse. Värin annab märku sellest, et oht on möödas. Meetodi looja on David Barcel Phd.

NB!Praktika ei sobi rasedatele, samuti südameprobleemide, hapra psüühikaga, psühhotroopseid aineid või medikamente kasutavad ning keerulisi või vaimseid traumasid põdevad inimesed. Juhul, kui sul on kahtlusi, anna neist kindlasti juhendajale teada.Infot ka tre-eesti.

Registreeri: Maie 5114158  ( www.maie.ee)

7. sept.algusega 19.15- 20.30 on mul südamest hea meel Sinuga kohtuda ja kutsuda osalema, kogema midagi väga ägedat.

Osho Kundalini meditatsioon® on teaduslikult välja töötatud ja loodud tänapäeva inimesele !

See on suureparane õhtu-meditatsioon ning aitab lahti raputada ja üles sulatada kõik selle, mis on olnud sinus alla surutud või blokeeritud. Energia saab minna taas voolama. Kui sulle sobib kogeda hubases ja hoitud ruumis, siis on see just see ! Meditatsioonis osalemine ei eelda mingeid eelnevaid teadmisi ja sobib hästi ka esimeseks kogemuseks meditatsiooni vallas.

Kohtade arv on piiratud, seega olen tänulik kui end registreerid, saadad sõnumi tel 5114158.

Meditatsioon toimub Viljandi Joogakeskuse Ingeri hosteli majas, Pikk 2C. Ruumis kõik vajalik olemas. Meditatsioon koosneb neljast erinevast osast.

Juhendab Maie Eks (Eesti Meditatsiooni kool) tel. 5114158.
Edaspidi toimuvad meditatsioonid( erinevad) iga kuu esimesel neljapäeval samal ajal ja kohas.

Osho Kundalini meditatsioon®

 18.aprill,teisipäev, 18.00-19.30 

 Viljandi Waldorf kooli saalis, Lutsu 3

Ülitõhus viis vabastada blokeeringud ja lasta see  muunduda rõõmuks.

Juhendab Maie Eks tel. 5114158 Panus 8.-

(kaasa matt, pleed, padi)