Hingamine

Algallika protsess ja hingamistöö

Algallika protsess ja hingamistöö on terviklik süsteem, mis tervendab inimese ennast piiravaid esmaseid otsuseid. Need otsused on salvestunud alateadlike uskumustena, mis loovad aluse mustritele ja on konfliktide tuumaks terves ühiskonnas.

See süsteem on välja kujunenud kolmekümneaastase töö käigus klientide ja kolleegidega enesearengu, vaimsuse, sündimise ja sünnipsühholoogia ning terapeutilise hingamistöö vallas. Selle looja ja koolitaja Binnie A. Dansby peab väga oluliseks turvalisust ja emotsionaalset toetust transformatiivsete- tervendavate protsesside läbiviimisel. Turvalises ja toetavas õhkkonnas on inimene võimeline esile tooma neid alateadlikke mõtteid, mis pärsivad tema eluenergiat. Just selle aspekti tõttu on hingamisprotsesse soovitav läbida kogenud hingamisõpetaja toetusel. Koostöös saame lubada minna sügavale enda sisse ja teadlikult lõdvestuda ning tervendada.

Enne hingamistööd toimub vestlus, kus kasutan ka isiklikke integreeritud kogemusi ja Algallika Protsesse (nt: Diagnostilised Küsimused, Resonantsküsimused ja Väärtuste Väljaselgitamise Protsess jne.) .

Algallika Protsessi ja Hingamistöö seanss kestab 2-2,5 tundi.

Seansi hinnaks 30-50€.

Soovitav panna selga mugavad riided.

Vabastav hingamine

Hingamistehnikad on aastatuhandeid vanad ja neid on kasutatud eluenegia aktiveerimiseks, teadvusseisundite muutmiseks ja ka lihtsalt keha ning meele lõdvestamiseks. Vabastav hingamine on pärit 60-date Ameerikast. Selle looja Leonard Orr ja tema õpilased on valdkonda edasi arendanud ja nüüdseks praktiseeritakse vabastavat hingamist üle maailma.

Vabastav hingamine on ühendatud ja lõdvestunud hingamise toetuses, mille kestel omastab keha tavalisest enam hapnikku. Vabastav hingamine toob esile kehapinged, häirivad emotsioonid ja mälestused, nende teadvustamise ja taaskogemisega algab vabanemise ja tervenemise protsess. Nii tekib pinnas uutele positiivsematele hoiakutele ja mõttemustritele. Läbi hingamise on võimalik kontakt saada ka oma loova ja intuitiivse poolega. Paljud lahendused ja elu edasiaitavad taipamised tulevad pähe ilma loogiliste aruteludeta.

Vabastav hingamine avardab teadvust ja maailmatunnetust ning parandab elukvaliteeti.

Ka ühekordne hingamisseanss toob leevendust, ent püsivama muutuse või tulemuse saavutamiseks on soovitan läbida 10 seanssi sagedusega üks kord nädalas.

Vabastav hingamine ei ole soovitav praktika ajal, mil oled psühhoneuroloogia haiglas ravil. Kui tarvitad ravimeid, konsulteeri enne. Kui sa soovid siiski sel perioodil seanssi, siis palun pea oma raviarstiga enne selles osas nõu.

Konsultatsioon ja hingamisseanss kestavad 2-2,5 tundi.

Seansi hinnaks 30-50€.

Soovitav panna selga mugavad riided.

Tagasiside

Sa ütlesid, et lase täiesti lõdvaks ja mine nagu kuhugi ning ma läksin randa. Täiesti võõrasse suurde, sinisesse, ilusasse ja hakkasin headele asjadele mõtlema. Nägin kuidas mu 2,7 kuune poeg jooksis mulle vastu ja mu elukaaslane oli seal ning ma tundsin, kuidas tütar tahab ka tulla. Aga ma hoidsin ennast vaos, sest teadsin või aimasin, et Ta ei saa seal olla, siis tuligi korra nututunne peale. Selles protsessis toimus ilus valust ja leinast vabanemine. (Meil sündis mõned aastad tagasi väike tütar, aga kahjuks surnult).

Sa puhastasid mingeid mustreid vms. See tõi jälle sihukese hea ja uue tunde kehasse. Kui rakud uuenesid, siis oleks nagu mustmiljon väikest täpikest ülekeha liigutanud ja igakord kui peapeal uut punkti vajutasid, lõi jälle mingi täiesti võõra paiga või siis mingi kujutise silme ette.