Maie Eks

Maie Eks

Juba varasest noorusest olen otsinud vastuseid elu sügavamatele küsimustele. Teadliku enesearengu alguseks loen aega, kui kohtasin hingamisõpetajat ja raamatu „Elurõõm“ autorit Lena Kristina Tuulset ning 2003 aastal lõpetasin tema 2-aastase koolituse „Terviseõpetaja hingamisravi alal“. See aeg avas minus väga palju ja tekitas tohutu huvi ning vajaduse liikuda edasi valitud teel.

Asusin õppima Grossi Spordimassööride Kooli, et õppida tundma inimese keha, kus 2005 aastal omandasin massööri kutse. Inspireerituna isiklikest tervenemistest hakkasin pakkuma massaaži ja hingamissessioone eraviisiliselt ning gruppidele.

Seejärel õppisin 3 aastat Binnie Dansby Algallika Protsessi ja Hingamistöö koolitusel, mille jooksul sain aru, kuidas hingamise abil on võimalik tervendada keha  ja kogeda erinevaid spirituaalseid seisundeid, mida ei ole võimalik isegi alati kirjeldada.

Nõustamisoskuste lihvimiseks õppisin Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia koolis, lõpetasin 2010. Seal omandatust on olnud kasu nii isiklikus elus kui klienditöös.

Olen osalenud ka paljudel Imago teraapia kursustel ja  teistes töötubades, kus sain teadmisi paariteraapia tööks. Läbinud supervisiooni kursuse.

Üks põnevamaid ja tõhusamaid meetodeid, on TRE (Trauma Releasing Exercises) ehk traumasid vabastavad harjutused. Selle abil saab panna oma keha vibreerima nii, et energeetiliselt salvestunud blokeeringud vabanevad füüsiliselt tasandilt, ilma et peaks eelnevalt olukorda mõistuslikult analüüsima.

2014.a läbisin Access Consciosness Level 1 ja Bars`i kursuse ning 2017a. „Laste ärksameelsuse (mindfullness) kursuse Transpersonaalse Psühholoogia Erakoolis.

Nõustamine on koostöö kus toimub keha, hinge ja vaimu avardumine !